Drzwi - PCV

Przykładowe produkty
Polecamy Państwu drzwi PCV producenta „WITRAŻ”.

PERFECT DOOR

Klasyczne drzwi o dobrych właściwościach izolacyjnych. Głębokość 70 mm, szerokość skrzydła 105 mm. Wiele możliwości wypełnień nakładkowych w bogatej kolorystyce , solidne zawiasy z regulacją w trzech płaszczyznach, zamek z pięcioma punktami ryglowania, próg GKG to tylko kilka z wielu zalet tych perfekcyjnych drzwi.

PASSIVE DOOR

Drzwi do domów pasywnych o idealnych parametrach cieplnych. Głębokość profila 82 mm, szerokość skrzydła 114- 125 mm. Różnorodność możliwość wykonania, szeroka gama wypełnień nakładkowych i wsadowych w bogatej wersji kolorów i deseni sprzyjają kreowaniu przestrzeni. Ciche zamykanie i otwieranie, solidne zawiasy i zamek z pięcioma punktami ryglowania to gwarancja spokoju w wymarzonym domu.

IDEAL DOOR

Drzwi o podwyższonej odporności na włamanie, gwarantujące podstawowe parametry izolacyjności cieplnej. Głębokość zabudowy 70mm, szerokość skrzydła 120 mm. Ozdobne wypełnienia wsadowe, witraże, szkło, panele termoizolacyjne to tylko kilka z wielu możliwości wykreowania niezwykłych drzwi. Zawiasy Jocker, pięciopunktowy zamek Maco, dodatkowe grzybki i zaczepy, zapewniają bezpieczeństwo w domowym zaciszu.