Drzwi - Aluminiowe

PONZIO PT 50

Profil aluminiowy przeznaczony do zabudowy wewnętrznej doskonale nadaje się do wiatrołapów, boksów kasowych, gablot i ścianek, a także do drzwi przesuwnych, wahadłowych i dymoszczelnych. Służy także do wykonania drzwi przesuwnych (sterowanych ręcznie lub automatycznie), wahadłowych oraz dymoszczelnych. Głębokość konstrukcyjna kształtowników – dla ościeżnic i skrzydeł – wynosi 52-60 mm.

PONZIO PT 52

System przeznaczony do wykonywania elementów zabudowy zewnętrznej, które wymagają izolacji termicznej. Stwarza  również możliwość zastosowania wielu rozwiązań przy wykonywaniu różnego typu okien, drzwi i konstrukcji przestrzennych. Zastosowane przekładki termiczne, proste i w kształcie omegi, zapewniają prawidłowe odwodnienie konstrukcji. Głębokość kształtowników, dla ościeżnic i skrzydeł, wynosi 52-60 mm.

PONZIO PT 60

Trzykomorowy system przeznaczony do wykonywania elementów zabudowy zewnętrznej, wymagających izolacji termicznej: wiatrołapów, witryn, okien, drzwi balkonowych. Trzykomorowa konstrukcja usprawnia funkcjonowanie systemu – dodatkowa komora powoduje zwiększenie sztywności – konstrukcje o dużych gabarytach. Głębokość konstrukcyjna kształtowników, dla skrzydeł wynosi 60-68 mm, a dla ościeżnic 60 mm.

PONZIO NT 78 EI

System o trzykomorowej konstrukcji przeznaczony do wykonywania wewnętrznych i zewnętrznych przegród przeciwpożarowych. Pozwala na wykonywanie jedno i dwuskrzydłowych drzwi otwieranych na zewnątrz i do wewnątrz o różnych rozwiązaniach progowych. W systemie zastosowano przekładki termiczne o szerokości 35 mm. Głębokość konstrukcyjna kształtowników dla ościeżnic i skrzydeł wynosi 78 mm.